Düğünden Sonra Güzel Bir Balayı Villasında Kalmaya Ne Dersiniz?

Herkese merhaba.

Düğünlerden sonra genelde tercih edilen şey, iyi bir balayı şehri bularak tatilin ve evliliğin tadını çıkarmaktır. İşte bu sebeple balayı villası seçenekleri her zaman ilgi çekici olmuştur. Kiralık villada tatil denildiğinde ise, özellikle balayı çiftleri için Türkiye’de akla gelebilecek belli başlı tatil bölgeleri var.

Ancak özellikle ilk akla gelen yer hangisi diye sorarsanız, o zaman ilk olarak Antalya’yı belirtmek yerinde olacaktır. Zira Antalya’da gidebileceğiniz ve hayatınızı renklendirebileceğiniz çok fazla sayıda yer var.

Kültürel dokusu ve tarihi mirası ile Kalkan bu konuda örnek olarak gösterilebilir. Genelde yeni evli çiftler Kalkan kiralık villa tercihini kullanarak kendilerine keyifli bir zaman ve neşeli bir tatil hediye ederler.

Antalya’nın önemli belgelerinden olan Kalkan turizm cenneti olarak bilinen bir yerdir. İnce kumlardan oluşan sahilleri ve sımsıcak güneşi, adeta içinizi ısıtacak ve pırıl pırıl bir denizle karşılaşacaksınız.

Üstelik Kalkan, sadece yerli turistlerin değil yabancı misafirlerin de yoğun olarak ilgisini çeken bir turizm destinasyonu. Kalkan’da çok fazla her şey dahil otel sisteminin bulunmuyor oluşu, burayı zaman içerisinde butik bir tatil merkezi haline getirmiştir.

İlçede dünya mutfağından lezzetli yemekler sunan 100’ün üzerinde restoran mevcuttur. Türkiye’de villa turizminin başlangıç noktası olan bu bölgede, yaklaşık iki binin üzerinde lüks villa oteller hizmet vermektedir. Balayı villaları için siz de lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.

Ilıman bir iklime sahip olan Kalkan, yılın her dönemi yerli ve yabancı misafirleri konuk etmektedir. Fethiye ile Antalya arasında bir konumda bulunan belde, birçok turistik ve tarihi cazibe merkezine yakın konumda oluşuyla da avantaj sağlamaktadır.

Örneğin Kaş’a yaklaşık 30 km, Fethiye’ye ise 80 km mesafede bulunmaktadır. Kalkan’a gelecek olanların, hava yolu ile seyahat edeceklerse, Kalkan’a araçla yaklaşık bir saat on beş dakika mesafede bulunan Dalaman hava limanını tercih etmeleri yerinde bir tercih olur.

Villa Kalkan

Tatil her insan için ciddi bir ihtiyaçtır. Ancak tatil demek, insanlardan kaçmak isterken daha kalabalık toplulukların içerisine girmek demek değildir. Bugün, paket halinde sunulan turlar ve tatil otelleri genellikle yoğun bir insan kalabalığını da beraberinde getiriyor. Bu da mutlu bir tatil geçirmenin önündeki en büyük problemlerden biri olarak karşımızda duruyor…

Özellikle yeni evli çiftler için konuşacak olursak, iyi bir balayı, çiftlerin birbirlerini tanımaları için de önemlidir. Lüks villa, deniz manzaralı villa, balayı villaları gibi her türlü seçeneğin değerlendirilerek henüz evliliğin başındayken iyi bir tatil fırsatının kaçırılmaması gerekir. Siz de bunun için butik villa seçeneklerini değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Herkese şimdiden iyi tatiller ve mutluluklar!

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.