British English School

British English School

Merhabalar!

Hatırlayacağınız gibi, daha önce İstanbul İngilizce kurs önerisi başlıklı bir yazı yazmıştım. (Yazı burada: İstanbul İngilizce kurs önerisi ) O yazımda İngilizcenin öneminden bahsetmiş ve bu evrensel dilin günümüzde olmazsa olmaz olduğunu altını çizerek belirtmiştim.

Bu yazımda ise sizlere bir dönem kendisi ile Işık Üniversitesinde birlikte çalışma şansına sahip olduğum bir öğretim görevlisi arkadaşımın İngiltere’de kurduğu eğitim organizasyon şirketinden bahsetmek istiyorum.

Kendisi, sağlık sektöründe uzun yıllar süren yöneticilik deneyimini ve akademisyenliğini bir araya getirerek, özellikle çocuklar için bir anne yaklaşımıyla yurt dışında dil eğitimi nasıl olmalı sorusuna kafa yordu. Ve sonuç olarak bu şirket ortaya çıktı.

Yurt dışı İngilizce kurs tavsiyeleri için siz de kendisi ile görüşme şansını yakalayabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan, işte kendi ağzından British English School…


İngilizce öğrenmeye gönül veren ve İngilizce öğrenmek isteyen tüm arkadaşlara merhaba!

Kişiye özel eğitim programlarıyla hazırlanmış İngilizce kursları ile hizmet veren British English School, İngiltere merkezli bir Eğitim Danışmanlığı firmasıdır.

Sadece bir İngilizce kursu değil, bünyesinde sizin hedeflerinize ve kişisel ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış ders içerikleri bulunduran tüm dünyadaki en seçkin okullar ile çalışmaktadır. Size uygun olan programların belirlenmesi ve eğitimlerinizin başarılı bir şekilde tamamlanması için Cambridge’teki merkezimizde gereken tüm desteği ve hizmetleri sunuyoruz.

Neden İngiltere? Neden biz?

Neden biz; çünkü British English School İngiltere Cambridge merkezli bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Özellikle İngiltere’yi tercih eden öğrencilerimiz ve aileleri için yabancı dil eğitimi süresince fiziki olarak da her zaman yanlarındayız. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir noktasında yabancı dil eğitim için bize ücretsiz olarak danışmadan karar vermeyiniz.

  • Çocuklarınız için yaz okulu, hem dil eğitimi hem de tatil
  • Dil eğitimi ve yanında özel yetenek kursları ( Futbol, Müzik, Resim, At biniciliği, Tenis, Golf… vb.)
  • Yetişkinlere Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi ( Tıp, Finans, İnsan Kaynakları, Mühendislik, Hukuk gibi )
  • Dil sınavlarına hazırlık (IELTS, TOEFL, TOEIC, GMAT, GRE, SAT, BULATS, FCE, CAE, CPE)
  • Mesleki İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlık (TOLES -Test of Legal English Skills)
  • Yurt dışında lise eğitimi
  • Yurt dışında yüksek lisans
  • Yurt dışında üniversite eğitimi

Tüm bu istekleriniz için İngiltere başta olmak üzere diğer ülkelerdeki yurt dışı dil okulları hakkında her türlü bilgi ve desteği sağlıyoruz. Ayrıca İngilizce yanında Almanca, Fransızca ve İspanyolca dil kurslarımız ve yaz kamplarımız ile Almanya, Fransa ve İspanya’da da anlaşmalı okullarımız bulunmaktadır.

British English School Eğitim Danışmanlığı firması ayrıca Cambridge Üniversitesi ile anlaşması olan ve Cambridge Üniversitesinin sertifika programlarına öğrenci kabul eden bir kuruluştur. Ek olarak 20.04.2016  tarihinde British English School olarak Türkiye’nin 25 yıllık Eğitim ve Danışmanlık Şirketi Karya Yönetim Danışmanlığı ile birlikte yeni projeler üretmek için Karya Cambridge çatısı altında ortaklıkta kurmuş bulunmaktadır.

İster seçeceğiniz programlarla dilinizi geliştirin, ister profesyonel iş tecrübelerinizi geliştirin, ister çocuklar için özel hazırlanmış harika bir yaz kampını ya da anne & çocuk, baba & çocuk İngilizce kampını tercih edin ya da yeni bir ülkede yepyeni başlangıçlar yapmaya karar verin.

Öncesinde mutlaka bizlerle iletişime geçin. Sadece İngilizce değil, diğer Avrupa dillerinde de eğitim organizasyonları bulunan British English School’da, bütçenize ve isteklerinize en uygun programlarımızdan birini seçip yurt dışı eğitiminizde doğru ve güvenilir adımı atın.

Pınar Çimen
British English School

Hp & Kp Limited.

Cambridge, UK

https://www.facebook.com/BritishEnglishSchoolEngland/

info@britishenglishschool.co.uk

+44 746 909 7686

+90 532 727 4075  WhatsApp

Benim hakkımda ek bilgi:

Uzun yıllar sağlık sektöründe üst düzey yöneticilik yapan, bu tecrübesini bir dönem Işık Üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak öğrencileri ile paylaşan Pınar Çimen “çocuğum için nasıl bir eğitim arıyorsam öğrencilerime de o şekilde yaklaşıyorum” misyonu ile şu anda kendini eğitim işine adamıştır.

Ek bilgi: Size uygun eğitimi bulabileceğimiz gibi, sizin beğendiğiniz bir okul var ise okulun web sayfasında verdiği fiyat ile ayni rakama eğitim almanızı sağlarız. Eğitim danışmanlığı ve eğitim organizasyonu sürecini ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Ayrıca şirket merkezimiz İngiltere’de olduğundan dolayı, İngiltere’ye geldiğinizde yalnız kalmayacaksınız. Gerekirse havaalanından da size karşılamamız mümkündür ki dil okulları bu karşılamayı da gerçekleştiriyorlar.

Desteğiniz ve güveniniz için teşekkürler,

Pınar Çimen

Let’s speak English! 🙂

British English School

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.