Preply Eğitim Platformu

Preply

Herkese merhabalar!

Bugün size dünyaca ünlü bir web sitesinden bahsetmek istiyorum: Preply En geniş anlamıyla tarif etmeye çalışırsak, Preply’ı büyük bir eğitim sitesi olarak tanımlamak mümkün.

2013 yılında kurulan platform, şu an yaklaşık 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 27 farklı dilde her ay 30 bin saat ders yapılıyor. Günlük kullanıcı sayısı ise 25 bine ulaşıyor.

Preply Online Eğitim

Yabancı dil öğrenmek mi istiyorsunuz? Örneğin İngilizce öğrenmek günümüzde artık olmazsa olmaz. Bunu daha önceki bir yazımda yazmıştım. Ancak bunun yanı sıra İspanyolca, Rusça gibi diller de en çok öğrenilen diller arasında İngilizcenin arkasından geliyor.

İşte yabancı dil öğrenmek veya öğrendiğiniz bir yabancı dili geliştirmek istiyorsanız, bu site sizin için biçilmiş kaftan! Arapça, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Çince, Rusça gibi aklınıza gelen birçok dil var.

Ben zaten yabancı dil biliyorum diyenler için de seçenekler var. Herhangi bir hobi edinmek niyetinde misiniz? Hayatınızı monotonluktan kurtararak, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak bir uğraş mı arıyorsunuz? Bunun için de bir başka yeri aramaya gerek yok. Preply Türkiye size hobilerinize göre farklı imkanlar sunuyor.

Peki bu gruptaki kategoriler neler? Hemen sıralayalım. Müzik, oyunculuk becerileri, sanat dersleri, Pokemon go gibi seçenekleriniz var.

Preply eğitim sitesi

Preply ile internetten para kazanmak da pekala mümkün. Nasıl mı? Siz de eğitim veren olarak yani özel öğretmen şeklinde siteye kayıt olabiliyorsunuz. Bundan sonra tek yapmanız gereken öğrencilerinizi beklemek. İşte hepsi bu.

Online Eğitim Modeli

Preply neden tercih edilmeli? Teknolojinin bu denli geliştiği günümüzde, özellikle online ders olanağı sunarak zamandan büyük ölçüde tasarruf ettiriyor. Üstelik evinizin rahatlığında. Veya siz o an nerede isterseniz orada!

Örneğin İngilizce özel ders açısından bakarsak, İngilizce eğitim veren öğretmenlerin TEFL, TESOL, CELTA gibi uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaları olduğunu göreceksiniz. Bu da, eğitim ve eğitmen kalitesi ile ilgili aklınızda oluşabilecek şüpheleri daha baştan ortadan kaldıracak.

Özel öğretmen bulduktan sonra yaşadığınız şehirde veya Skype aracılığıyla online eğitim alabilirsiniz. İspanyolca öğrenmek, Çince öğrenmek, Rusça öğrenmek, artık siz hangisini isterseniz… İçlerinden birini seçin yeter.

Buraya tıklayarak Preply eğitimleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. => Preply Online Eğitim Sitesi

Herkese şimdiden iyi dersler ve bol kazançlar!

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.